Bal ekologiczny w Nowem
XMLTreść
Bal ekologiczny w Nowem przejdzie do historii jako wydarzenie pełne zielonej energii, śmiechu i… kapusty! 23 kwietnia Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowem zamienił się tego dnia w prawdziwy zielony raj. Każda placówka przygotowała swoją wyjątkową pracę – oczywiście w ramce i oczywiście z motywem zielonego lasu. Można było poczuć się jak na wystawie sztuki w środku puszczy!
Nie zabrakło tańców – parkiet wręcz płonął (spokojnie, ekologicznie ), a DJ zadbał o to, żeby nikt nie podpierał ścian. Nogi bolały, ale kto by się tym przejmował!
Prawdziwym hitem balu była jednak konkurencja dla kierowników i dyrektorów placówek. Odważni (albo po prostu wybrani ) zmierzyli się w śpiewie piosenki „W zielonym gaju”. Emocje były ogromne, wykonania… jeszcze większe! A nagroda? Każdy kierownik otrzymał… główkę kapusty! Symbol zdrowia, ekologii i – jak się okazało – świetnej zabawy.
Podsumowując: było zielono, było wesoło, było kapuścianie wyjątkowo. Już czekamy na kolejną edycję! Bardzo dziękujemy naszym przyjaciołom za zaproszenie.






