W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Śniadanie Wielkanocne w Naszym Domu

XML

Treść

W dniu 1 kwietnia odbyło się Śniadanie Wielkanocne na które zaprosiliśmy naszych przyjaciół m.in. Wójta Gminy Nowa Wieś Wielka Pana Zbigniewa Wiśniewskiego wiceprzewodniczącego Rady Gminy Nowa Wieś Wielka  Pana Waldemara Michniewicza ,  Sekretarz Pana Leszka Latosińskiego, Panią Dyrektor GOPS Grażynę Wojterę, Dyrektor GOK Panią Ewę Woś , Przewodniczącą Klubu Seniora Wrzos Panią Urszulę Zubaniak oraz główną księgową GOPS Panią Marię Molenda. Dobrego słowa i Błogosławieństwa na Śniadanie udzielił Nam wszystkim Ksiądz Kanonik Michał Stolarski. 

Uroczystość rozpoczęła się od serdecznego powitania wszystkich obecnych oraz złożenia życzeń wielkanocnych. Następnie zasiedliśmy do wspólnego stołu, na którym znalazły się tradycyjne potrawy wielkanocne, takie jak jajka, żurek, biała kiełbasa, sałatki oraz ciasta. nie zabrakło również świątecznych bab.

Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze. Była to okazja do integracji, rozmów oraz wspólnego spędzenia czasu. Wszyscy chętnie dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami i radością z obchodów Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy za obecność.